23.03.2019
Biesiada w Klwowie
Niedzielne popołudnie 22 styczna 2017 roku kusiło otwartymi szeroko drzwiami  strażackiej remizy w Klwowie, do której tłumnie zdążało wielu  mieszkańców tej urokliwej, historycznej miejscowości.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Spotkanie w Wilanowie
Centrum Kultury Wilanów, to jedna z najbardziej nowoczesnych placówek kulturalnych w Warszawie. Oddana do użytku przed dwoma laty, wrosła już w świadomość mieszkańców,IWC Replica Watches dla których jest wielofunkcyjną płaszczyzną edukacyjno – rozrywkową i bez której – sami to przyznają – życie w ich dzielnicy, byłoby o wiele bardziej ubogie.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Spotkanie w muzeum
W dniu 27 października 2016 roku, o godz. 18.oo w Sali Koncertowej Centrum  Edukacyjno – Muzealnego, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, zgromadzili się zainteresowani dziejami regionu mieszkańcy Warki i nie tylko.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Rozmowy o dziennikarstwie
Dziennikarstwo jest jednym z najbardziej interesujących kierunków studiów, najczęściej branych pod uwagę,replica watches przez podejmujących dalszą edukację uczniów szkół średnich. Profesja ta bowiem bez wątpienia lokuje absolwentów tego kierunku, w dość uprzywilejowanej – jak się uważa – społeczności. Jednak wiedza o specyfice zawodu, odpowiedzialności i wymaganiach kwalifikacyjnych jest znikoma. W wielu też przypadkach utrzymuje się na pograniczu mitów.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Dorobek literacki
W dniu 30 września 2016 r. Andrzej Zygmunt Rola-Stężycki był gościem Biblioteki Publicznej im. Medarda Downarowicza w Łochowie. Pisarz zadebiutował w 2002 roku książką autobiograficzną pt. „Bąbel w kałamarzu”. Do 2016 r. wzbogacił swój dorobek pisarski o osiemnaście książek a także o ok. pięćdziesięciu biografii rodzinnych.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Bieg historii
W dniu 24 września 2016 roku o godz. 15.oo w Sali Klubu „GALERIA” Grójeckiego Ośrodka Kultury w Grójcu zebrała się grupa młodzieży uczestniczącej w jednym z etapów projektu pn. „Bieg historii”, realizowany przez Akademię Liderów pod patronatem Fundacji Świętego Mikołaja w Warszawie.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...