23.03.2019
Pilica nie dzieli
Niedziela 16 sierpnia 2015 roku rozpoczęła się ulewnym deszczem, który – długo zresztą oczekiwany – radośnie polewając spragnioną wody ziemię, wcale nie zamierzał odpuścić. I choć radość wielką sprawił, to równocześnie położył się cieniem na zaplanowanym w tym dniu dorocznym „Pikniku u Andrzeja” Ten organizowany cyklicznie  pod hasłem: „Muzyczna Różanna” w ramach tzw. „Prezentacji Andrzeja” jest swoistym hitem w regionie.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Klub Armenia
Breitling replica watches

W dniu 11.07.2015 roku o godz. 18.oo przy ul. Medalowej 4 w Grójcu, otwarty został Klub Muzyczny „ARMENIA”. Inicjatorką i właścicielką tego mini ośrodka kultury jest Amalya  Sahakyan, ormiańska artystka estradowa i piosenkarka, od kilkunastu lat zamieszkała w Grójcu.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Promocja w Łochowie
W dniu 10.07.2015 o godz. 18.oo w Sali Bankietowej „Pałacu ŁOCHÓW”  odbyła się promocja książki Stanisława Grądzkiego pt: Breitling replica watches „Łochów. Rody szlacheckie”,  organizowana przez Burmistrza Łochowa, Bibliotekę Publiczną tamże, Grupę „ARCHE” i „PAŁAC ŁOCHÓW”.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Promocja w Piastowie

W dniu 21 czerwca 2015 roku o godz.13.oo w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej  2 Piastowie k/Warszawy, miała miejsce – poprzedzona Mszą Św. – Breitling replica watches promocja najnowszej książki ks. kan. Dr Kazimierza Pierzchały, pt: „Siła i Honor”.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Odrzywolska Trylogia

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Promocja w Odrzywole

W dniu 16 maja 2015 roku o godz. 17.oo w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Odrzywole, swoją kolejną książkę pt: „ hamilton replica watches Łęgonice Małe. Wenecja Zapilcza”, promował Andrzej Zygmunt Rola – Steżycki.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...