21.11.2018
Klub Armenia
Breitling replica watches

W dniu 11.07.2015 roku o godz. 18.oo przy ul. Medalowej 4 w Grójcu, otwarty został Klub Muzyczny „ARMENIA”. Inicjatorką i właścicielką tego mini ośrodka kultury jest Amalya  Sahakyan, ormiańska artystka estradowa i piosenkarka, od kilkunastu lat zamieszkała w Grójcu.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Promocja w Łochowie
W dniu 10.07.2015 o godz. 18.oo w Sali Bankietowej „Pałacu ŁOCHÓW”  odbyła się promocja książki Stanisława Grądzkiego pt: Breitling replica watches „Łochów. Rody szlacheckie”,  organizowana przez Burmistrza Łochowa, Bibliotekę Publiczną tamże, Grupę „ARCHE” i „PAŁAC ŁOCHÓW”.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Promocja w Piastowie

W dniu 21 czerwca 2015 roku o godz.13.oo w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej  2 Piastowie k/Warszawy, miała miejsce – poprzedzona Mszą Św. – Breitling replica watches promocja najnowszej książki ks. kan. Dr Kazimierza Pierzchały, pt: „Siła i Honor”.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Odrzywolska Trylogia

CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Promocja w Odrzywole

W dniu 16 maja 2015 roku o godz. 17.oo w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Odrzywole, swoją kolejną książkę pt: „ hamilton replica watches Łęgonice Małe. Wenecja Zapilcza”, promował Andrzej Zygmunt Rola – Steżycki.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Kolejne wyróżnienie
ulysse nardin replica watches

W dniu 26 marca 2015 roku o godz. 15.oo w siedzibie Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie,  na kolejnym zebraniu członków koła nr 29 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, dokonano dekoracji wielu żołnierzy rezerwy i w stanie spoczynku.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...