18.11.2017
Sesja w Łochowie
W dniu 11 listopada 2014 roku o godz. 11.30  na skwerze przy Miejskim i Gminnym Domu Kultury w Łochwie, włodarze miasta: przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Suchenek i burmistrz – Breitling replica watches Marian Dzięcioł, w obecności wielu gości, n. in.: starosty węgrowskiego, przedstawicieli zaprzyjaźnionego rejonu i szkoły  z Ukrainy, odsłonili pomnik Ignacego Jana Paderewskiego.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Genealogia dla hobbystów
W dniach  15.09. - 13.10.2014   Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna im. Władysława Skarbimira Laskowskiego w Grójcu, zorganizowała warsztaty Breitling replica watches dla podejmujących poszukiwania genealogiczne.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Nasi nad Liwcem
W dniu 7.10.2014 o godz. 15.oo w Sali Konferencyjnej Miejskiego i  Gminnego Ośrodku Kultury w Łochowie w powiecie węgrowskim, miała miejsce inauguracja roku akademickiego w miejscowym Breitling replica watches Uniwersytecie III Wieku.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Muzyka łagodzi obyczaje...
Sobota 17 maja 2014 roku była  w Odrzywole  dniem szczególnym.www.instytut-genealogii.com O godz. 16.oo powiało tu bowiem „wielkim światem”.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Promocja
W dniu 25 marca br. o godz. 18.oo w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Grójcu miała miejsce promocja dwóch najnowszych książek Andrzeja Zygmunta Roli – Stężyckiego: „Szlachta gniazdowa w Grójeckiem” i „Ciekawy Grójec”.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Nagroda

Andrzej Zygmunt Rola –Stężycki jest - od kilku już lat - mieszkańcem innego powiatu. I choć nie zapomina o Grójeckiem, to…pracuje także dla tych,z którymi żyć mu przyszło.W dniu 1.03.2014 władze Gminy Odrzywół w powiecie przysuskim, sprawiły mu niespodziankę W uznaniu jego działalności na rzecz tamtejszej społeczności lokalnej (zaledwie w dwa lata po zamieszkaniu tam), na zebraniu ogólnym podsumowującym działalność kulturalną w gminie Odrzywół w roku 2013, wyrażono mu podziękowanie.


CZYTAJ CAŁOŚĆ...