25.09.2018
 

Różanna. Wieś w gminie Odrzywół
POKAŻ...

Instytut Genealogii®
Polska Kapituła
Heraldyków i Genealogów

Różanna 4b
26 - 425 Odrzywół
pow. przysuski

tel. 603 633 905
instytut@instytut-genealogii.com.pl

Promocja w Łochowie
W dniu 10.07.2015 o godz. 18.oo w Sali Bankietowej „Pałacu ŁOCHÓW”  odbyła się promocja książki Stanisława Grądzkiego pt: Breitling replica watches „Łochów. Rody szlacheckie”,  organizowana przez Burmistrza Łochowa, Bibliotekę Publiczną tamże, Grupę „ARCHE” i „PAŁAC ŁOCHÓW”.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Promocja w Piastowie

W dniu 21 czerwca 2015 roku o godz.13.oo w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej  2 Piastowie k/Warszawy, miała miejsce – poprzedzona Mszą Św. – Breitling replica watches promocja najnowszej książki ks. kan. Dr Kazimierza Pierzchały, pt: „Siła i Honor”.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Odrzywolska Trylogia

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Promocja w Odrzywole

W dniu 16 maja 2015 roku o godz. 17.oo w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Odrzywole, swoją kolejną książkę pt: „ hamilton replica watches Łęgonice Małe. Wenecja Zapilcza”, promował Andrzej Zygmunt Rola – Steżycki.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Kolejne wyróżnienie
ulysse nardin replica watches

W dniu 26 marca 2015 roku o godz. 15.oo w siedzibie Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie,  na kolejnym zebraniu członków koła nr 29 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, dokonano dekoracji wielu żołnierzy rezerwy i w stanie spoczynku.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Niezwykłe pióro!
Na rynku księgarskim ukazała się nowa książka Andrzeja Zygmunta Roli – Stężyckiego, pt.: „Łęgonice Małe. replica watches Wenecja Zapilcza”. To druga już część, po wydanej w roku 2013 „Różanie. Wsi w gminie Odrzywół” z planowanej przez Autora zapilickiej trylogii.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...