19.07.2018
Odrzywolska Trylogia

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Promocja w Odrzywole

W dniu 16 maja 2015 roku o godz. 17.oo w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Odrzywole, swoją kolejną książkę pt: „ hamilton replica watches Łęgonice Małe. Wenecja Zapilcza”, promował Andrzej Zygmunt Rola – Steżycki.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Kolejne wyróżnienie
ulysse nardin replica watches

W dniu 26 marca 2015 roku o godz. 15.oo w siedzibie Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie,  na kolejnym zebraniu członków koła nr 29 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, dokonano dekoracji wielu żołnierzy rezerwy i w stanie spoczynku.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Niezwykłe pióro!
Na rynku księgarskim ukazała się nowa książka Andrzeja Zygmunta Roli – Stężyckiego, pt.: „Łęgonice Małe. replica watches Wenecja Zapilcza”. To druga już część, po wydanej w roku 2013 „Różanie. Wsi w gminie Odrzywół” z planowanej przez Autora zapilickiej trylogii.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Wykład w Kielcach

W dniu 1.12.2014 o godz. 17.oo w  na zaproszenie Świętokrzyskiego Towarzystwa Genealogicznego ŚWIĘTOGEN, w Muzeum Miasta Kielc przy ul. Św. Leonarda 7 replicamaker w Kielcach,  gościł dyrektor Instytutu Genealogii - Andrzej Zygmunt Rola – Stężycki.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Kolejne sukcesy...
Poezja Jana Stanisława Kamyk Kamieńskiego (członka Rady Programowej Instytutu Genealogii)  zaczyna latest replica watches trafiać „pod strzechy”. Doceniony w środowisku lokalnym, stale doskonali swój pisarski warsztat, co zostało zauważone.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...