19.07.2018
 

Stowarzyszenie nieumarłych i inne zwidy. Fragmenty odnalezione w koszu
POKAŻ...

Instytut Genealogii®
Polska Kapituła
Heraldyków i Genealogów

Różanna 4b
26 - 425 Odrzywół
pow. przysuski

tel. 603 633 905
instytut@instytut-genealogii.com.pl

          
        
Mirosław Wiśniewski - *15 września 1954 w Zagnańsku w woj. świętokrzyskiem. Absolwent Technikum Leśnego tamże – 1974. Długoletni pracownik Świętokrzyskiego Parku Narodowego – leśniczy leśnictwa Podgórze w gminie Bodzentyn.
Poeta,Replica Patek Philippe Watches korespondent tygodnika ANGORA i Marka Koprowskiego – poety - z Działu Łączności z Czytelnikami.
        Jego muzą i przewodniczką duchową w świecie poezji, jest Joanna Kulmowa - nestorka poetek polskich - której życie i dokonania wywarły poważny wpływ na osobowość, postrzeganie natury i twórczość poety.
           Mirosław Wisniewski należy – bez wątpienia – do twórców średniego pokolenia, ale…znajduje się jeszcze na etapie poszukiwań. I choć poetycko sadowi się on już dość krzepko w plejadzie mu podobnych, to jego sposób wyrażania myśli, wyzwalania wrażeń i używane słownictwo, wymagają cyzelowania i obróbki. Jego poezja powoli się krystalizuje i zaczyna być już wielce indywidualna i rozpoznawalna.
            Owa wieloletnia symbioza z surową naturą Gór Świętokrzyskich i samotność przeżywania wrażeń, ukształtowała jego osobowość, wyzwalając u niego umiejętność dostrzegania spraw i rzeczy przez innych niezauważanych. Te lokowane w wierszach, wyraźnie określają jego przesłanie.

wholesale inkjet photo paper wholesale inkjet paper cheap inkjet paper Hotter Shoes vouchers The White Company discount codes House of Fraser voucher code Moss Bros Discounts

Po tamtej stronie marzeń

Zbiór lirycznych wierszy autorstwa Mirosława Wiśniewskiego, leśniczego leśnictwa Podgórze w gminie Bodzentyn, w Świętokrzyskim Parku Narodowym, wydana w lutym 2010 roku.
Czytaj więcej...
Piękno jest w Tobie

„Piękno jest w Tobie” – to kolejny zbiór wierszy autorstwa Mirosława Wiśniewskiego – barda Puszczy Jodłowej - wydany we w drugiej dekadzie września 2013 roku przez Instytut Genealogii. Jest on kontynuacją liryków, opublikowanych w roku 2010. Tym razem dedykowany Joannie i Janowi Kulmom.
Czytaj więcej...