Wojskowe spotkanie Wielkanocne

W dniu 27.03.2024 o godz. 13.oo w Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej w Grójcu, dowódca Ośrodka płk Andrzej Kozera, w obecności oficerów sztabu, powitał zebranych na dorocznym Spotkaniu Wielkanocnym, w którym uczestniczyli żołnierze i pracownicy cywilni tej jednostki, oraz zaproszeni goście, wśród których byli: oficerowie  szczebli nadrzędnych, byli dowódcy jednostki i jej oficerowie, dowódcy jednostek i instytucji współdziałających, starosta powiatu grójeckiego, burmistrz Gminy i Miasta Grójec, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy, także dyrektorzy szkół miejscowych, radni, proboszczowie lokalni i kapelan wojskowy oraz wielu lokalnych notabli.

Wśród zaproszonych, był także Andrzej Zygmunt Rola-Stężycki, były żołnierz zawodowy tej jednostki, nadal związany z Ośrodkiem, także przez  podejmowane prace publicystyczne z zakresu historii wojskowości.

Było to wielce sympatyczne spotkanie pokoleń, świadczące o jedności wojskowej rodziny, lokacji wojska w regionie i jego wpływu na życie regionu.

Karolina Tomaszewska