01.10.2020

Jan S. Kamyk Kamieński 


Kamieńscy. Linia z Urzędowa

W połowie kwietnia 2008 roku ukazała się kolejna publikacja Instytutu Genealogii. Tym razem jest to książka autorstwa Jana Stanisława Kamyk Kamieńskiego z Kraśnika pt. „Kamieńscy. Linia z Urzędowa”, traktująca o rodzinie tego nazwiska herbu Ślepowron.
Czytaj więcej...
Odorowscy/Odrowscy. Materiały do monografii

W maju 2010 roku Instytut Genealogii w Grójcu wydał kolejną publikację autorstwa Jana Stanisława Kamyk Kamieńskiego pt.: „ Odorowscy/Odrowscy. Materiały do monografii”.
Czytaj więcej...
Moje pisanie

Jan Stanisław Kamyk Kamieński po raz pierwszy zaprezentował się jako poeta. Okazało się, że jest publicystą dość wszechstronnym. Po opublikowanych wcześniej dwóch monografiach rodzinnych, wydany w sierpniu br. tomik wierszy pt.: Moje pisanie, świadczy o różnorodnych możliwościach autora.
Czytaj więcej...
Słów klekotanie

W grudniu 2014 roku Instytut Genealogii wydał kolejną publikację. Tym razem drugi już tom poezji Jana Stanisława Kamyk Kamieńskiego z Kraśnika – członka Rady Programowej Instytutu – pt,: „Słów klekotanie”.
Czytaj więcej...
W pajęczynie myśli

W końcu 2016 roku ukazał się kolejny tomik poezji Jana Stanisława Kamyk Kamieńskiego z Kraśnika. Tym razem wydany przez oficynę EXPOL we Włocławku. Tomik zawiera wiersze, zebrane w siedem różnorodnych grup tematycznych.
Czytaj więcej...
Kamyk się śmieje

Sympatyków poezji usatysfakcjonuje kolejny tomik Jana Stanisława Kamyk Kamieńskiego – lekarza poety z Kraśnika - członka Rady Programowej Instytutu Genealogii. Debiutując w 2012 roku tomikiem wierszy pt. Moje pisanie, już wówczas zapowiedział się, jako twórca nietuzinkowy.
Czytaj więcej...
Bajka o leśnej orkiestrze

Pod patronatem Kraśnickiego Towarzystwa Regionalnego ukazały się dwie książki dla dzieci: Bajka o leśnej orkiestrze i Spacer niedźwiadka.
Czytaj więcej...
Spacer niedźwiadka

Czytaj więcej...