14.06.2021
Rotary club

W dniu 2.11.2015 o godz. 18.oo w Sali Klubowej hotelu „International” w Warszawie,  miało miejsce kolejne zebranie członków warszawskiego Rotary Club Fryderyk Chopin.

 
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Co na to Grójec?

W dniu 9 października 2015 roku o godz. 18.oo Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie w pow. węgrowskim, był miejscem niecodziennego wydarzenia.Tego dnia bowiem wypełniająca po brzegi salę kinową społeczność miasta, oraz zaproszeni goście, fetowali 50 rocznicę istnienia tego przybytku.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Konferencja w Ciechanowie
Wiedza o Grójeckiem  dociera do coraz dalszych zakątków Polski. Po Włodawie, Kwidzyniu, Włocławku i Łochowie, tym razem z regionem zapoznało się dość liczne grono naukowców z wielu uczelni i instytucji naukowych w kraju.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Pilica nie dzieli
Niedziela 16 sierpnia 2015 roku rozpoczęła się ulewnym deszczem, który – długo zresztą oczekiwany – radośnie polewając spragnioną wody ziemię, wcale nie zamierzał odpuścić. I choć radość wielką sprawił, to równocześnie położył się cieniem na zaplanowanym w tym dniu dorocznym „Pikniku u Andrzeja” Ten organizowany cyklicznie  pod hasłem: „Muzyczna Różanna” w ramach tzw. „Prezentacji Andrzeja” jest swoistym hitem w regionie.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Klub Armenia
Breitling replica watches

W dniu 11.07.2015 roku o godz. 18.oo przy ul. Medalowej 4 w Grójcu, otwarty został Klub Muzyczny „ARMENIA”. Inicjatorką i właścicielką tego mini ośrodka kultury jest Amalya  Sahakyan, ormiańska artystka estradowa i piosenkarka, od kilkunastu lat zamieszkała w Grójcu.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Promocja w Łochowie
W dniu 10.07.2015 o godz. 18.oo w Sali Bankietowej „Pałacu ŁOCHÓW”  odbyła się promocja książki Stanisława Grądzkiego pt: Breitling replica watches „Łochów. Rody szlacheckie”,  organizowana przez Burmistrza Łochowa, Bibliotekę Publiczną tamże, Grupę „ARCHE” i „PAŁAC ŁOCHÓW”.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...