16.07.2020
Grójeckie we Włocławku
 dniu 17 lutego br. o godz. 17.oo w Sali Kameralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku, miał miejsce wernisaż fotografii Andrzeja Zygmunta Roli – Stężyckiego, prezentującego swoją kolejną już tu wystawę.W
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Grójec w Łochowie

W dniu 27 stycznia 2010 r. o godzinie 18.oo w Galerii Artystycznej Miejskiego i Gminnego Ośrodka Kultury w Łochowie, odbył się wernisaż otwierający wystawę fotografii Andrzeja Zygmunta Roli Panerai Replica Watches - Stężyckiego pt. „Rezydencje...ziemiańskie siedziby w Grójeckiem”. To niecodzienne wydarzenie kulturalne wzbudziło wielkie zainteresowanie w Łochowie.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Wieczór w Odrzywole
W dniu 30.12.2010 o godz. 16.oo w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Odrzywole, władze Stowarzyszenia Kulturalno – Oświatowego Ziemi Odrzywolskiej, zorganizowały spotkanie robocze, na którym dokonano podsumowania działalności organizacji w mijającym roku.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Spotkanie w Wilczorudzie
W dniu 29.12.2010 o godz. 17.oo w Wilczorudzie, w lokalu stowarzyszenia „Górna Jeziorka” w gminie Pniewy, zorganizowano kolejne już spotkanie dla miejscowego Klubu Seniora. Gościem wieczoru był Andrzej Zygmunt Rola – Stężycki z Instytutu Genealogii w Różannej, zaproszony przez prezesa Apolinarego Stawickiego.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Spotkanie w sanatorium
W dniu 17.11.2010 o godzinie 18.45 w sali konferencyjnej Sanatorium "Włókniarz" w Busku - Zdroju odbyło się spotkanie kuracjuszy z Andrzejem Zygmuntem Rola - Stężyckim i Mirosławem Wiśniewskim - poetą, leśnikiem Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Panerai Replica Watches Spotkanie upłynęło pod hasłem: "Przekręty historii i poezja". Andrzej Zygmunt Rola - Stężycki omawiał zagadki z dziejów polskich rodzin a Mirosław Wiśniewski prezentował swoje najnowsze wiersze z wydanego przez Instytut Genealogii w Grójcu tomiku wierszy pt.: "Po tamtej stronie marzeń". Tematyka wystąpień - pozornie rozbieżna - znakomicie się uzupełniała. Liryczna poezja wprowadzała swoisty nastrój i była tłem dla fascynujących ciekawostek historycznych.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Wielkie wydarzenie
Wernisaż otwierający w dniu 21.10.2010 o godz. 18.oo w Klubie Artystycznym „GALERIA” Grójeckiego Ośrodka Kultury kolejną wystawę fotografii pt.: „Rezydencje…ziemiańskie siedziby w Grójeckiem” był kolejnym sukcesem artystycznym Autora - Andrzeja Zygmunta Roli – Stężyckiego.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...